KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11978008

nr 1197 8008

Oidentifierad konstnär. Signerad ISE. Sista Styverns trappor, daterad, 1984. Olja på duk, 51x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 20 augusti 2018
kl 19:12:02

  • Tema
  • 20 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm